پاورپوینت مهارتهاي تفكر و حل مساله

مطالب دیگر:
📜24- آنالیز تابع موجك مناسب برای آنالیز تقریبی قابهای نیمه صلب در برابر زلزله📜25- تحلیل دینامیكی دو بعدی و مبتنی بر تاریخچه زمانی شتاب زلزله برای سد خاكی Long Valley با استفاده از روش FDM📜26- تعیین منحنی های طراحی سیستم كنترل TMD برای پلهای معلق در مقابل شتاب قائم زلزله📜27- ارزیابی پاسخ مخزن مستطیلی بتن آرمه زمینی تحت سه مولفه همبسته زلزله📜28- کاهش جرم ساختمان و نقش آن در اقتصادی بودن طرح در مقابل زلزله📜29- كنترل فعال ارتعاشات قائم پل های معلق در اثر زلزله با استفاده از منطق فازی📜30-روانگرایی پی های آبرفتی سدها بر اثر زلزله و روشهای علاج بخشی آن📜31-بررسی اثرات مولفه قائم زلزله بر پاسخ قابهای ساختمانی📜32-تخمین پاسخ سازه ها در سطوح مختلف زلزله با استفاده از آنالیز پوش اور مودال📜33- تخمین مقاومت لرزه ای ساختمان های بتنی پس از زلزله📜34- بهسازی لرزه ای ساختمانهای بتنی با قاب خمشی در برابر زلزله📜35- طراحی اسكله های وزنی بلوكی با تاكید بر طراحی در شرایط زلزله📜36- كنترل ساختمان های بلند متكی بر جداسازهای لرزه ای در مقابل زلزله با استفاده از الگوریتم ژنتیك و طبقه مستقل📜37-تغییر شكل لایه های ماسه ای مدفون در اثر روانگرایی به هنگام زلزله📜38- تعیین نیروهای وارده ا زجانب سیستم كنترل غیر فعال TMD به پل های معلق در اثر شتاب های قائم زلزله📜39-روش پیشگیری یا كاهش حوادث ریزشی ناشی از زلزله در جاده های كوهستانی📜40- نحوه عملكرد اتصالات جوشی در زلزله📜41-كاربردتبدیلات موجك در پردازش امواج زلزله📜42- بررسی اثر میراگر الحاقی بر پاسخ پلهای بتنی ایزوله تحت زلزله های نزدیك گسل📜43-مقایسه ویرایش دوم و سوم آیین نامه زلزله ایران در طراحی سازه های بتنی و بهبود عملكرد لرزه ای آنها با استفاده از مهاربندهای فلزی📜44- كاهش خسارات ناشی از زلزله با تكنولوژی بتن الیافی📜45- اجرای سازه های پیش ساخته مقاوم در برابر زلزله📜48- بكارگيري بتن اليافي در افزايش زمان باربري ديناميکي و پايداري در برابر موج زلزله📜47- ابداع پايدارکننده هاي چرخشي ويسکوز جهت سازه هاي مدفون در مقابل زلزله و بارهاي ديناميكي با تلفيق ميرا کننده لرزه اي با محيط ژله اي و پلاسما📜49- بررسي اثر بارهاي ديناميکي ناشي از انفجار و زلزله بر تونل و ارائه پيشنهادات
پاورپوینت,مهارتهاي,تفكر,و,حل,مساله,پاورپوینت مهارتهاي تفكر و حل مساله,دانلود پاورپوینت مهارتهاي تفكر و حل مساله ,دانلودپاورپوینت مهارتهاي تفكر و حل مساله ,دانلود پاورپوینت مهارتهاي تفكر و حل مساله,پاورپوینت مهارتهاي تفكر و حل مساله|31024837|rdz
در این مطلب از سایت شما فایل با عنوان پاورپوینت مهارتهاي تفكر و حل مساله را مشاهده می نمایید.


دانلود پاورپوینت با موضوع دارای 75 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 75 اسلاید


فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس


قسمتی از متن نمونه:

فيل‌بانان تنها با درك يك نكته و به شيوه‌اي بسيار ساده، فيل‌هاي عظيم‌الجثه را كنترل مي‌كنند. وقتي فيل هنوز بچه فيل است، يك پايش را با طناب محكمي به تنة درختي مي‌بندند. بچه فيل، هرچه تقلا مي‌كند، نمي‌تواند خودش را آزاد كند. اندك اندك بچه فيل با اين تصور عادت مي‌كند كه تنة درخت از او نيرومند‌تر است. هنگامي كه بزرگ مي‌شود و قدرت شگرفتي مي‌يابد، تنها كافي است ريسماني نازك به دور پاي فيل گره زده شود و به يك نهال كوچك بسته شود. جالب اينكه فيل هيچ تلاشي براي آزاد كردن خودش نمي‌كند.

آشنايي با مفهوم تفكر انتقادي

توانايي تفكر انتقادي مهارتي است كه بايد آموخته شود و به معني تفكر صحيح براي ارزيابي مسائل است. تفكر انتقادي در واقع روشي است كه با بررسي اطلاعات داده شده به قضاوت درخصوص درست يا غلط بودن آنها مي پردازيم.

تفکر در سطح برتر:
یعنی فکر کردن فراتر از به خاطر سپردن واقعیت ها و یا گفتن مطالب به کسی دقیقا به همان شکل که به شما گفته شده است.
تفکر را به سطحی فراتر از بازگویی حقایق می رساند. برای این کار باید:
حقایق را بفهمیم.
آنها را به یکدیگر ارتباط دهیم.

فهرست مطالب و اسلایدها:
با یک سکه 100تومانی چه کاری می توانید انجام دهید؟
باورهاي محدودكننده
مهارتهای تفکر
اشتباهات اساسی در باره تفکر
مرزهای خلاقیت
ويژگي‎هاي افراد خلاق
ابزار هاي لازم براي تشديد خلاقيت
هوش و خلاقیت
آشنايي با مفهوم تفكر انتقادي
تاريخچه تفكرانتقادي
اصول پنجگانه تفكرانتقادي براساس آراي واتسون – گليزر