پاورپوینت ميني بسكتبال و ميني واليبال

مطالب دیگر:
📚3-Orchestral Small Ensemble. Historical📚4- Orchestral Historical📚کتاب آموزش سلفژ Ear Training Manual For Musicians📚فایل ورد 13 تمرینِ با جواب (همراه با عکس) مهندسی باد و زلزله📚پاورپوینت ارائه ای با موضوع زلزله های بزرگ جهان📚افزایش فروش اینترنتی با ترفند سایتهای پرفروش (۱۵ برابر فروش بیشتر)📚5 -WORLD-AMBIENT-TEXTURAL📚Mikhail Pletnev Tchaikovsky The Seasons Op 37📚چشم پزشکی کرمی📚پروتکل زردی📚درسنامه زبان ارشد پزشکی.doc📚کلیپ آموزشی در مورد: تزریق عضلانی📚آنتی دوت های رایج در مسمومیت همراه با دوز دارو ها و توجهات پزشکی و پرستاری📚متن کامل دعای جوشن کبیر به همراه ترجمه فارسی/ دعای سفارش شده برای شبهای قدر التماس دعا📚تست پاپ اسمیر ( تست سرطان دهانه ی رحم )📚50 دارو از پر مصرف ترين #داروهاي طب اورژانس که هر پزشکی باید بداند به همراه #دوز و #انديكاسيون📚آناتومی فایل چکیده ای از تصاویر نوروآناتومی📚کودکان_دریک_نگاه_DRS📚فرایند پرستاری در بیماران مبتلا به سکته مغزی📚پمفلت آموزشی " سکته قلبی MI"📚چگونه چربی های شکمتان را از بین ببرید📚نمونه سوالات فیزیولوژی📚سوالات مصاحبه حضوری و گزینش استخدامی📚آموزش کامل گام به گام نصب ویندوز ۱۰ + آموزش تصویری📚شیرازه ی پوشه کار دانش آموزی
پاورپوینت,ميني,بسكتبال,و,ميني,واليبال,پاورپوینت ميني بسكتبال و ميني واليبال,پکیج پاورپوینت ميني بسكتبال و ميني واليبال ,پکیجپاورپوینت ميني بسكتبال و ميني واليبال ,پکیج پاورپوینت ميني بسكتبال و ميني واليبال,پاورپوینت ميني بسكتبال و ميني والي|31024862|rdz
در این مطلب از سایت شما فایل با عنوان پاورپوینت ميني بسكتبال و ميني واليبال را مشاهده می نمایید.


دانلود پاورپوینت با موضوع دارای 25 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 25 اسلاید


فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس


قسمتی از متن نمونه:


مقدمه

از اهداف مهم تربيت‌بدني و ورزشي بويژه وزارتخانه‌هاي گروهي، پرورش نونهالان براي بالندگي سالم در اجتماع است كه ورزش بسكتبال به خاطر شرايط ويژه‌اي كه دارد از مناسب‌ترين ورزش‌هاي گروهي است.
يكي از راه‌هاي خوب براي علاقمند كردن كودكان و نوجوانان استفاده از ميني بسكتبال است. ميني بسكتبال ضمن پرورش روحيه و جسم سالم، براي كودك سرگرم‌كننده و به رشد عمومي او سرعت مي‌بخشد. به همين خاطر اولين موردي كه خانواده‌ها با آن مواجه مي‌شوند، اينكه كودكانشان داراي روحيه اجتماعي، برخورد مناسب، شادابي و علاقمندي زيادتري باشند كه يقيناً در اين زمينه نقش مربي حساس و تعيين‌كننده است.

نونهالان روحيه بسيار لطيف همچون برگ گل دارند مربيان اين رشته عموماً بايد با خصائل و شرايط آنها كاملاً آشنا بوه و شرايطي را در زمان تمرين براي آنها آماده نمايند كه اين نونهالان جذب اين رشته ورزشي شوند.
تمرينات پايه بسكتبال بايد سرلوح كارهاي مربيان قرار گيرد يك نونهال كه علاقمند به ورزش بسكتبال شده است بايد تكنيك‌هاي فردي اعم از دريبلينگ، پاس، شوت، سه گام را كاملاً‌ آموخته و مدام تمرين نمايد آموزش ميني بسكتبال همچون شرايط نونهالاني كه تازه به مدرسه راه يافته‌اند را دارد معلم مدرسه و مربي ميني بسكتبال بايد با متانت و صبر و دقت آموزشي پايه‌اي را بكار گيرند و در اين راه شرايطي بايد ايجاد نمايند كه نونهالان علاقمندي بيشتري پيدا نمايند.

مربيان ميني بسكتبال بايد اهداف اين ورزش را در طول تمرينات بطور مداوم به شاگردان خود اختصاص دهد و آنها بايد درك كنند كه چرا اين رشته ورزشي را انتخاب نموده‌اند. آنگاه كه آموزش پايه‌اي بسكتبال در حد معقول قرار گرفت و نونهالان توانستند با توپ بيشتر حركات بسكتبال را انجام دهند مربيان بايد انها را با نحوه بازي كردن و سرانجام مسابقه دادن آشنا كنند و در اين ميان تعداد ي از اين نونهالان مي‌توانند با ابتكارات خود به زيبائي اين ورزش رونق بيشتري به پردازند.

صحيح ميني بسكتبال زمينه را براي بويايي و رشد نونهالان و شركت در دوره‌هاي سني بالاتر آماده مي‌كنند و اين روند تا زماني كه آنها بتوانند در مقاطع بالاتر در تيم‌هاي مختلف شرك كنند و سرانجام مي‌تواند اميدوار بود كه همچون گذشته تيمي با قدر و شرايط مطلوب در شهرمان بوجود آيد كه باعث افتخارات بي‌شمار گردد. به‌ همين جهت مسئولان ورزش اين شهر و مسئولان هيات بسكتبال اداره تربيت‌بدني راهكارهايي را جهت در اختيار قراردادن وقت سالن‌هايي كه بشود در آن اين نونهالان را آموزش داد اقدام نمايند كه اين رشته مفرح و شادي‌بخش بار ديگر باعث شادماني و خوشحال اهالي طرف‌دار اين ورزش گردد.