پاورپوینت میکرو پروسسور

مطالب دیگر:
پاورپوینت گزارش به مدیریت ارشد شرکت (بومی سازی و استقرار مدل تعالي منابع انسانيپاورپوینت مديريت منابع انساني در ورزش و تفریحات سالم (پروفسور پاکیناتان چلادورای)پاورپوینت قانون هشتاد-بيستپاورپوینت چارچوب صلاحيت حرفه اي ايرانپاورپوینت مدلسازي تجربي-قابليت شناسایي يك سيستمپاورپوینت سيستم گردش خون (مدلسازی سيستم های بيولوژيکی)پاورپوینت سيستم تنفسي (سيستم هاي بيولوژيکي)پاورپوینت مقايسه عملكرد اداره كل پست استان كهگيلويه و بوير احمد (سالهاي 82و83و84و85وپاورپوینت کنترل داخلی چارچوب يكپارچهپاورپوینت ماموريت سازمانیپاورپوینت رويكرد نوين به مديريت ارزشیابی عملکرد کارکنانپاورپوینت خطاهای پژوهشیپاورپوینت درمورد نقشه راه کارگروه سازماندهی مد و لباسپاورپوینت کارگاه ایده پردازی و اختراعپاورپوینت 160 اصل طلایی در مدیریت موفقپاورپوینت 160 اصل مدیریت موفقپاورپوینت در مورد مديريت اقتضائیپاورپوینت جملات مديريتيپاورپوینت دستورالعمل اتلاف سگهای ولگردپاورپوینت GIS (پست های گازی)پاورپوینت قانون بازنشستگي پيش از موعد در مشاغل سخت و زيان آورپاورپوینت آيين نامه‌ ايمني‌ كار روي‌ خطوط‌ و تجهيزات‌ برق‌ دارپاورپوینت فرآيند انحراف خواصِ صدر اسلامپاورپوینت ابزارهاي اقتصادي براي تحليل بازار ماهيت تقاضاپاورپوینت با موضوع اصلاحات در نظام سلامت ايران
پاورپوینت,میکرو,پروسسور,پاورپوینت میکرو پروسسور,پکیج پاورپوینت میکرو پروسسور ,پکیجپاورپوینت میکرو پروسسور ,پکیج پاورپوینت میکرو پروسسور,پاورپوینت میکرو پروسسور|31024866|rdz
در این مطلب از سایت شما فایل با عنوان پاورپوینت میکرو پروسسور را مشاهده می نمایید.


دانلود پاورپوینت با موضوع دارای 32 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 32 اسلاید


فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس


قسمتی از متن نمونه:


میکرو پروسسور
جز اصلی تمام کامپیوتر ها ریزپردازنده ی آنها است. اگرچه ممکن است میکروپروسسورها در معماری با یکدیگر تفاوت داشته باشند اما تمام آنها یک وظیفه را انجام می دهند: "دریافت دستورالعمل ها و اجرای آن ها" در این مورد بیشتر صحبت خواهیم کرد اما چیزی که واضح است میکروپروسسور برای دریافت دستورالعمل ها نیاز به تعامل به وسایلی دیگر می باشد.
اصولا کلمه ی Bus به معنای گذرگاه عمومی، وسیله حمل و نقل عمومی یا اتوبوس می باشد. می توان System Bus را گذرگاه عمومی سیستم ترجمه کرد اما برای درک بهتر می توان معنی اتوبوس را در نظر گرفت و فرض کرد که CPU اطلاعات را از طریق اتوبوس به وسائل دیگر می فرستد و دریافت می کند!! اگر بخواهیم کمی دقیقتر به System Bus نگاه کنیم باید بگوییم که این گذرگاه خود از سه بخش مجزا به نام های Data Bus, Adress Bus و Control Bus تشکیل شده است:
Data Bus:
یا گذرگاه اطلاعات که وظیفه ی آن حمل و نقل اطلاعات از قبیل دستورالعمل ها (که باید اجرا شوند) و داده ها است. این گذرگاه یک مسیر دو طرفه است چون CPU هم اطلاعات را دریافت می کند و هم ارسال.